Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020, które odbędzie się w poniedziałek – 2 września, na naszej sali gimnastycznej, w pawilonie nr 42.

Poniżej harmonogram uroczystości dla poszczególnych klas:

• godz. 09:00 – klasy szóste, siódme i ósma
  • godz. 09.45 – klasy pierwsza, druga i trzecia
  • godz. 10.30 – klasy czwarte, piąte

Po krótkiej części oficjalnej zapraszamy na spotkanie z wychowawcami klas do sal lekcyjnych.

Następnie zapraszamy uczniów na zajęcia integracyjne z wychowawcami na terenie szkoły w poszczególnych zespołach klasowych, które będą trwały do godziny ok. 13.30.

Tego dnia nie będzie zajęć dydaktycznych, po przerwie obiadowej szkoła zapewnia opiekę świetlicową dla chętnych dzieci, do godziny 18.00.

We wtorek, zapraszamy do szkoły w godzinach 07.30-18.00 na zajęcia lekcyjne zgodnie z planem, który otrzymają Państwo podczas rozpoczęcia roku.