Ciuchcia PuchPuch     

 

Data

 Wydarzenie

14 luty

Poczta Walentynkowa

Bal karnawałowy dla kl. I-III

19 luty

Eliminacje do konkursu "Corridka" dla kl. I-III

19-21 luty

Dni projektowe "Dni języka ojczystego"

21 luty

Ogłoszenie Konkursu Fotograficznego

22 luty

Bal karnawałowy

Filmoteka szkolna kl. IV

Szkolny etap konkursu "Matematyka bez granic"

25 luty

Szkolne eliminacje do konkursu "Warszawska Syrenka" kl. I-III

Konkurs "Dzieci Filozofują"

 

26 luty

Szkolne eliminacje do konkursu "Warszawska Syrenka" kl. IV-VIII

Laboratorium chemiczne dla kl. VII-VIII

28 luty

Eliminacje do konkursu "Corridka"

1 marca

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

5 marca

Memoriał im. Urszuli Marciniak

6 marca

Szkolne eliminacje do Wiosennego Konkursu Piosenki

Filmoteka szkolna kl. VII

12 marca

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"

Kiermasz Wydawnictwa Usborne

14 marca

Filmoteka szkolna kl. V, VI

Dzień Liczby Pi

17 marca

Dzień św. Patryka

20 marca

Wiosenny Festiwal Piosenki

21 marca

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Kangur"


Filmoteka szkolna dla kl.IV

21-22 marca

Eliminacje dzielnicowe konkursu Warszawska Syrenka

24 marca

Finał Memoriału im. Urszuli Marciniak

26 marca

Laboratoria chemiczne kl. VII

27 marca

Międzynarodowy Dzień Teatru kl. IV-VII

Zwiedzanie Teatru Wielkiego - Opery Narodowej

26-28 marca

Dni otwarte - spotkania z nauczycielami

2 kwietnia

Rozpoczęcie projektu poetyckiego

3 kwietnia

Konkurs języka niemieckiego Panda

8 kwietnia

Sportowy poniedziałek

9 kwietnia

Filmoteka szkolna dla kl. VII

12 kwietnia

Filmoteka szkolna dla kl. V, VI

11 kwietnia

Kiermasz Wielkanocny

15-17 kwietnia

Egzaminy klas VIII

15 kwietnia

Rekolekcje

16 kwietnia

Filmoteka szkolna dla kl. IV

17 kwietnia

Rekolekcje

24 kwietnia

Dzień Ziemi - ekologiczny pokaz mody

31 kwietnia

Szkolne Igrzyska Sportowe

6-10 maja

Turniej Scrabble

7-10 maja

Zielona Szkoła kl. VI-VIII

14-17 maja

Zielona Szkoła kl. IV-V

22-24 maja

Zielona Szkoła kl. I-III

23-26 maja

Targi Książki

28 maja

Egzaminy YLE/Gra terenowa

Laboratoria chemiczne dla kl. VII i VIII

29 maja

Wycieczka rowerowa kl. II-III

3 czerwca

Wycieczka z okazji Dnia Dziecka

6 czerwca

Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna

9 czerwca

 

Podsumowanie projektu Rajd rowerowy

 

12-18 czerwca

English Week

14 czerwca

Festiwal piosenki obcojęzycznej

21 czerwca

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

24 czerwca - 12 lipca

Wakacje z Juliuszem Verne'em