Ciuchcia PuchPuch     

Rekrutacja 2018/2019

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji uczniów do klasy I w roku szkolnym 2018/2019.

I etap – indywidualne spotkania z rodzicami

Odbędą się 30 minutowe spotkania rodziców kandydata z dyrektorem szkoły. Spotkania odbywać się będą od 02.01.2018 roku. W celu umówienia terminu spotkania zapraszamy do kontaktu telefonicznego z sekretariatem szkoły: 606 236 000.

II etap – spotkanie z dziećmi

Kandydatów uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch i rodzeństwo uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej, zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne w dniu 03.02.2018 r (sobota). Podczas spotkania kandydaci wezmą udział w specjalnie przygotowanych zabawach, mających na celu określenie dojrzałości szkolnej w sferze intelektualnej, poznawczej, emocjonalnej i społecznej, wiedzy ogólnej oraz  kultury osobistej dziecka. Dzieciom towarzyszyć będzie zespół rekrutacyjny w składzie: nauczyciel, psycholog/pedagog oraz lektor języka angielskiego. 

Zgłoszenia udziału dziecka w rekrutacji prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 22.01.2018 roku.

Informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019 utworzona będzie jedna klasa pierwsza.

Wyniki rekrutacji dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch i rodzeństwa uczniów NSP Juliusza Verne’a zostaną przesłane drogą mailową 09.02.2018 roku.

Opłata rekrutacyjna:

 §  dla kandydatów uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch  - wynosi  50 PLN,

 §  dla kandydatów z innych przedszkoli  - wynosi 150 PLN. Rekrutacja uzupełniająca dla kandydatów z innych przedszkoli rozpocznie się po 09.02.2018 roku.

Opłata rekrutacyjna płatna jest przelewem w dniu zgłoszenia dziecka na spotkanie rekrutacyjne na konto szkoły 21 1090 1014 0000 0001 1708 4375. W tytule przelewu prosimy wpisać: Opłata rekrutacyjna 2018/2019 oraz imię i nazwisko dziecka. Po dokonaniu przelewu rodzice proszeni są o przesłanie potwierdzenia opłaty rekrutacyjnej, uzupełnionej karty informacyjnej o uczniu  oraz opinii wychowawcy przedszkola na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej tydzień przed planowaną rekrutacją.

 

Do zobaczenia w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne’a!


Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a ogłasza nabór uzupełniający do klas III, V, VI.

Zgłoszenia udziału dziecka w rekrutacji prosimy przesyłać przez formularz rekrutacyjny bądź na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!


Jeżeli są Państwo zainteresowani odwiedzeniem szkoły lub uzyskaniem informacji o dostępności wolnych miejsc, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza.

Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 h.

Wypełnienie i przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Niepubliczną Szkołę Podstawową im. Juliusza Verne'a i służą wyłącznie do informowania Państwa o wydarzeniach związanych z działalnością szkoły.

...