Ciuchcia PuchPuch     

Zajęcia dodatkowe

 

W ramach opieki popołudniowej szkoła proponuje następujące zajęcia:

 

ZAJĘCIA DODATKOWE - OTWARTE

  • Język polski SOS (klasa IV-VII)
  • Koło Olimpijskie - język polski (klasa V-VII)
  • Matematyka SOS (klasy IV-V)
  • Koło matematyczne (klasy IV-VII)
  • Koło Olimpijskie - matematyka (IV-V)
  • Geografia SOS (klasa VII)
  • Przyroda/Biologia SOS (klasy IV-VII)
  • Koło Olimpijskie - przyroda i biologia (IV-VII)
  • Historia SOS (klasy IV-VII)
  • Koło Olimpijskie - historia (IV-VII)
  • Chemia SOS (klasa VII)
  • Język angielski SOS (klasy IV-VII)
  • Język niemiecki SOS (klasa IV-VII)
  • Gry i zabawy językowe niemiecki (IV-VII)
  • Język hiszpański SOS (klasy IV-VII)
  • Gry i zabawy językowe hiszpańskie (IV-VII)
  • Graj w zielone (klasy III-V)
  • Koło teatralne (klasy IV-VII)
  • Koło gier strategicznych (klasy IV-VII)

 

ZAJĘCIA DODATKOWE - ZAMKNIĘTE

  • Filozoficzny Klub Filmowy (klasy IV-VII)
  • Zajęcia architektoniczne (klasy IV-VII)
  • Zajęcia komputerowe (klasy V-VII)
  • Zajęcia muzyczne (klasy IV-VII)
  • Kurier Verne’a (klasy IV-VII)
  • Klub czytelniczy (klasy IV-VII)
  • Zajęcia kuchenne (klasy II-IV)

 ZAJĘCIA DODATKOWE PROWADZONE PRZEZ INSTRUKTORÓW

Zajęcia dodatkowe prowadzone są przez wysokiej klasy instruktorów, trenerów, lektorów. Współpracujemy z absolwentami między innymi Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego, Akademii Sztuk Pięknych,  Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Politechniki Warszawskiej, a także z mistrzami Międzynarodowej Federacji Szachowej FIDE, tancerzami najwyższej klasy tanecznej „S”, medalistami wielu turniejów i konkursów. Nasi instruktorzy to ludzie z pasją, entuzjaści i eksperci w swoich dziedzinach, z bogatym dorobkiem zawodowym i przygotowaniem do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym.

  • Ciekawe szycie (klasy I-III)
  • Taniec sportowy (klasy I-IV)
  • Pływanie - nauka i doskonalenie (klasy I-VII)
  • Koszykówka (klasy III-VII)
  • Karate (klasy I-VII)
  • Judo (klasy I-IV)
  • Gimnastyka artystyczna (klasy II-VII)
  • Klub szachowy (klasy I-VII)