Ciuchcia PuchPuch     

 

 

Półkolonie z Juliuszem Verne'em w roku szkolnym 2017/2018 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a co roku zaprasza wszystkich uczniów na niezapomniane obozy i półkolonie. W tamtym roku mieliśmy przyjemność brać udział w projektach "Ekologiczne wakacje", "Podróż ze sztuką dookoła świata", "Podróż z wyobraźnią" i wiele innych.

W tym roku zapraszamy wszystkich naszych podopiecznych na ferie zimowe z Juliuszem Verne, które zaplanowane są w pierwszym i drugim tygodniu ferii.

Wakacje z Juliuszem Verne zaplanowane są w terminie 25.06-13.07.2018.


Ferie z Juliuszem Verne 2017/2018

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a zaprasza na ferie zimowe w okresie od 15.01.2018 r. do 26.01.2018 r.

W zależności od Państwa potrzeb proponujemy opiekę przez cały okres ferii, tygodniową lub w pojedyncze dni, od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30-18.00

Pierwszy tydzień ferii spędzimy na Grenlandii i w Arktyce

Podczas tej wyprawy dowiemy się, jakie pory roku występują na Grenlandii i w Arktyce oraz jakie rośliny i zwierzęta możemy tam spotkać. Wyjaśnimy sobie pojęcia nocy polarnej i dnia polarnego, poznamy też życie Inuitów – zobaczymy, jak wyglądają ich tradycyjne domy i stroje, przekonamy się, co najchętniej jedzą i jak spędzają czas wolny – czy może również grają w planszówki? Dla nas śnieg bywa mokry albo suchy, mieszkańcy koła podbiegunowego rozróżniają aż kilkaset jego odmian!

Drugi tydzień ferii upłynie nam pod hasłem Zimowe eksperymenty i czary

Zima nie musi być nudna! Dowiemy się jak z wrzątku powstaje lód, zrobimy zamarznięte bańki, przeprowadzimy eksperymenty związane z wpływem niskiej temperatury na różne przedmioty. Dowiemy czy można przenieść kostkę lodu nawet jej nie dotykając i wykonamy kryształową choinkę.

Podczas Ferii z Juliuszem Verne’em zapewniamy: zajęcia ruchowo-sportowe, zajęcia blokowe związane z tematem przewodnim , gry i zabawy planszowe, zajęcia na pływalni, spacery, zabawy na placu zabaw, zjeżdżanie na sankach, dużo dobrej zabawy, gry zespołowe i wiele, wiele innych atrakcji .

Zapisy przyjmujemy do dnia 22.12.2017 r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l 

Niestety ze względu na zbyt małą liczbę zgłoszeń zajęcia podczas przerwy feryjnej nie odbędą się.


Serdecznie zapraszamy uczniów z klas 4-7 na drugą edycję 5-dniowego turystyczno-językowego wyjazdu do Londynu organizowanego przez naszą nauczycielkę języka angielskiego Panią Halszkę Dmowską-Głażewską.

W programie m.in.: zmiana warty przed pałacem Buckingham, Piccadilly Circus, Trafalgar Square, West End, budynki parlamentu ze słynnym Big Ben'em, Studio Warner Bros., w którym kręcony był Harry Potter, Stadion Wembley/London Eye, Galeria Narodowa, Muzeum Brytyjskie, Muzeum Nauki i wiele innych atrakcji.

 Wyjazd zaplanowany jest na drugi tydzień ferii od 21 do 25 stycznia 2018 r.  

Więcej informacji

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 26 listopada 2017.

Zapisy i informacje u Pani Halszki Dmowskiej-Głażewskiej, tel. 507-032-074, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


W tym roku, zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły na obóz narciarsko-snowboardowy w Murzasichle, koło Zakopanego. Obóz organizowany jest przez naszą nauczycielkę języka angielskiego Panią Halszkę Dmowską-Głażewską oraz Pana Piotra Głażewskiego. 

Termin obozu to 13-20.01.2018 r.

Więcej informacji

Zapisy i informacje u Pana Piotra Głażewskego, tel. 514 973 030, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.