Ciuchcia PuchPuch     

 

Wykaz imprez i uroczystości

2022-2023

 

 

1 września

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

 

6-8 września

Zebrania z wychowawcami klas I

 

7 września

Zebrania z wychowawcami klas II-III

 

8 września

Międzynarodowy Dzień Marzyciela

 

12-23 września

Zebrania z wychowawcami klas IV-VIII

 

14 września

Kiermasz Wydawnictwa Usborne

 

15 września

Międzynarodowy Dzień Kropki

 

16 września

Kiermasz książek "Książka za książkę"

 

20 września

Dzień ekologii - Nie śmiecimy! Sprzątamy!

Akcja Sprzątania Świata

Dzień Dyni - wycieczka do Dyniolandu

26 września-5 maja

Olimpiada Informatyczna Juniorów - zdalne rozwiązywanie zadań programistycznych

 

29 września

Dzień głośnego czytania

Olimpiada Matematyczna Juniorów - etap szkolny, zawody I stopnia

 

30 września

Dzień chłopaka

Wycieczka do Opalenia

Noc bibliotek "To się musi powieść"

Dzień Jedności Niemiec

 

6 października

Debata wyborcza kandydatów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego

 

7 października

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

 

4-21 października

Akcja "Miska dla schroniska"

 

10 października

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

 

12 października

Filmoteka (klasa IV)

 

13 października

Filmoteka (klasa VII)

 

14 października

Dzień Edukacji Narodowej

 

13 października

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych - etap szkolny, zawody I stopnia

 

17-21 października

Ogólnopolski Tydzień Uczniowskiej SuperMocy "Lecimy w kosmos"

 

17-20 października

Dni otwarte - spotkania wychowawców klas I-III z rodzicami (on-line)

 

18 października

Filmoteka (klasa V-VI)

 

13-14 października

Światowy Dzień Owoców i Warzyw

 

19-20 października

Etapy szkolne kuratoryjnych konkursów przedmiotowych (język hiszpański, język niemiecki, język angielski)

 

 24-28 października

Dni otwarte - spotkanie nauczycieli z rodzicami (on-line)

Etapy szkolne kuratoryjnych konkursów przedmiotowych (język polski, matematyka, geografia, fizyka, chemia, historia)

 

24 października

Światowy Dzień Origami

 

25 października

Spotkanie z różnorodnością - religie świata (klasa VII)

 

27 października

Ślubowanie klas I

Olimpiada Informatyczna Juniorów - test wiedzy

 

28 października

Szkolne spotkanie z muzyką (klasy V-VIII)

 

31 października

Halloween/All Saints/Pumpkin Day

 

22 października

Światowy Dzień Origami

 

22 października

Filmoteka

 

25-28 października

Dzień otwarty - spotkania z nauczycielami kl. IV-VIII

 

26 października

International Pumpkin Day

 

31 października-1 listopada

Dni wolne od zajęć dydaktycznych

*termin do ustalenia*

Muzyczny Talent Show

 

3-23 listopada

Informatyczny konkurs "LOGIA" - etap szkolny

 

8 listopada

OLIMPUS - olimpiada z języka niemieckiego i hiszpańskiego

Dzień zdrowego śniadania

Dzień Świętego Marcina

 

9 listopada

Wycieczka do Fabryki Bombek

 

10 listopada

"Kocham Cię Polsko!" - szkolne obchody Święta Odzyskania Niepodległości

Wernisaż prac uczniów inspirowanych obrazami Jana Matejki

 

11 listopada

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

14 listopada

Spotkanie z muzyką

 

14-18 listopada

Tydzień Tolerancji i Życzliwości

 

15 listopada

Filmoteka (klasy IV)

Spotkanie z różnorodnością - religie świata

 

15-16 listopada

Wyjazdowe warsztaty dla klas VIII - przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

 

16 listopada

Dzień projektowy - Dzień Tolerancji

Filmoteka (klasy V-VI)

 

17 listopada

Światowy Dzień Filozofii

 

22 listopada

Światowy dzień bicia rekordów

Rozpoczęcie akcji "Szlachetna Paczka" (22 listopada - 10 grudnia)

Światowy dzień kredki

 

24 listopada

 Światowy Dzień Życzliwości/Thanksgiving

 

25 listopada

Dzień Pluszowego Misia

 

29 listopada

Wieczorny spacer śladami powstania listopadowego

 

30 listopada

Spotkanie andrzejkowe

 

1 grudnia

Konkurs o zdrowiu "Higieja" - etap szkolny

 

2 grudnia

Bal andrzejkowo-mikołajkowy

 

5-9 grudnia

Międzynarodowy dzień osób z niepełnosprawnością

 

5 grudnia-13 stycznia

Szlachetna Paczka

 

5 grudnia-12 stycznia

Dzień Praw Człowieka - Maraton Pisania Listów Amnesty International

 

6 grudnia

Mikołajki

 

7 grudnia

Filmoteka (klasy VII)

 

*termin do ustalenia*

Spotkanie z różnorodnością - religie świata

Szkolny konkurs kolęd

 

9 grudnia

Kiermasz przedświąteczny

 

12 grudnia

Konkurs wypieków świątecznych

Konkurs na szopkę bożonarodzeniową

 

13 grudnia

Filmoteka (klasy IV)

 

14 grudnia

Filmoteka (klasy V-VI)

 

21-22 grudnia

Wigilie klasowe

 

23-31 grudnia

Zimowa Przerwa Świąteczna

 

4-5 stycznia

Etapy rejonowe kuratoryjnych konkursów przedmiotowych (język hiszpański, język niemiecki, język angielski)

 

6 stycznia

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

9-13 stycznia

Dni otwarte - spotkania nauczycieli z rodzicami (on-line)

Etapy rejonowe kuratoryjnych konkursów przedmiotowych (język polski, matematyka, geografia, fizyka, chemia, historia)

 

10 stycznia

Filmoteka (klasy VII)

 

11 stycznia

Filmoteka (klasy IV)

 

13 stycznia

Bal karnawałowy

Międzynarodowy Dzień Koszuli

Filmoteka (klasy V-VI)

 

14 stycznia

Olimpiada matematyczna Juniorów - II stopień

 

18 stycznia

Konkurs informatyczny "LOGIA" - etap rejonowy

MUSEUM SELFIE DAY

 

20 stycznia

Spotkanie z muzyką

 

26 stycznia

Rada pedagogiczna klasyfikacyjna

 

28 stycznia

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych - zawody II stopnia, część pisemna

 

9 lutego

Filmoteka (klasy IV-VI)

 

10 lutego

Światowy Dzień Walki z Depresją

 

13-26 lutego

 Ferie zimowe

 

25 lutego

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych - zawody II stopnia, część ustna

 

27-28 lutego

Walentynki

 

 *termin do ustalenia*

Dzień projektowy - premiera teatru szkolnego